Back
lekcje online z izabelą poziom podstawowy
Awatar użytkownika

Przegląd

Przegląd

Zapraszamy na kursy przygotowujące do matury z polskiego w 2024r. Razem, w grupach, będziemy się przygotowywać do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym. Start już 19 września 2023, o godzinie 18:00 pod warunkiem, że będzie określona liczba uczestników.

Kurs poprowadzi:
Izabela Kasperek, na co dzień nauczycielka w XXIX LO w Lublinie :

• ZDOBYWCZYNI DWÓCH SREBRNYCH PRZYCISKÓW YOUTUBE
• KOBIETA NA MEDAL ROKU 2021
• AUTORKA KANAŁU „WIEDZA Z WAMI”
• YOUTUBERKA Z PONAD 30 MILIONAMI WYŚWIETLEŃ
• NAUCZYCIELKA DYPLOMOWANA I EGZAMINATORKA

Jest absolwentką filologii polskiej i dziennikarstwa, czynną nauczycielką języka polskiego oraz retoryki, certyfikowaną egzaminatorką nowej matury, założycielką kanału „Wiedza z Wami” na Youtube, którego zadaniem jest oswojenie młodzieży ze zmianami, jakie niesie ze sobą matura 2015, lecz nie tylko… Język polski jest jej pasją. Po skończeniu studiów pracowała w sektorze prywatnym, na co dzień udowadniając, że właściwe zastosowanie słów i konstrukcji gramatycznych jest najpotężniejszym orężem w kontaktach społecznych. Wiele lat temu zdecydowała się jednak na pracę w zawodzie nauczyciela, gdyż nic nie jest w stanie równać się z satysfakcją nauczania naszego ojczystego języka. Jest zwolenniczką wykorzystywania niekonwencjonalnych metod edukacyjnych, stawia na nowoczesne technologie. Przykładem tego jest kanał „Wiedza z Wami”, który został stworzony z myślą o maturzystach, ale szybko okazał się doskonałym sposobem na przekazywanie wiedzy osobom w każdym wieku i na każdym poziomie edukacji, więc ciągle ewoluuje.

Czego będziemy się uczyć podczas kursu?
Ja, Izabela Kasperek, będę Was przygotowywać do matury z języka polskiego na poziomie podstawowym. Główne cele programu to opanowanie pisania pracy maturalnej, umiejętność rozwiązania testu historycznoliterackiego oraz testu czytania ze zrozumieniem. Oczywiście omówimy główne lektury oraz epoki literackie! A to wszystko z zastosowaniem mojej autorskiej metody!

Gdzie będziemy się spotykać?
Kurs będzie prowadzony online, na platformie Clikmeeting. Wszystkie lekcje będą nagrywane, tak aby każdy uczestnik mógł mieć do nich dostęp online na naszej platformie w celu powtórki lub uczestnictwa offline. Do lekcji będą dołączone zadania, prace domowe. Dzień przed lekcją będą rozsyłane zaproszenia do uczestników na adres mail podany przy zakupie kursu.

Kiedy będą odbywać się zajęcia
Kursy będą odbywać się dla poziomu podstawowego w każdy wtorek o godzinie 19:00, dostęp do nagrań będzie możliwy w ciągu 48 godzin. Kurs jest podzielony na dwa semestry: zimowy do końca stycznia oraz wiosenny do końca kwietnia , wyłączamy też dni ustawowo wolne, takie jak święta. Każde spotkanie będzie trwać 90 minut. Jeśli będzie więcej osób, uruchomimy kolejne grupy.

Płatność z kurs
Kwotę opłaty z kurs można podzielić na trzy raty, wtedy trzeba zakupić kurs, wybrać formę płatności przelew i wpłacić jedną trzecią kwoty pisząc w tytule numer zamówienia, adres mail oraz rata numer 1.

Czy jest możliwość rezygnacji z kursu?
Jeśli nie będziesz chciał uczestniczyć w kolejnych lekcjach, wybierz płatność przelew i zapłać tylko za jedną trzecią, uprzedź nas, że nie chcesz już uczestniczyć w kursach. UWAGA: po rezygnacji stracisz dostęp do platformy z zapisem kursów.

Czy można się zapisać na kurs już w jego trakcie?
Tak oczywiście, będziesz mieć dostęp do wszystkich zapisanych lekcji i materiałów, jednak nie będzie możliwość nadrobienia ich na żywo.

Jeśli masz pytania pisz na adres
Idw.net.pl @ gmail.com

Organizatorem kursu jest firma Jarosław Kasperek – IDW.

 

Zapłata za kurs oznacza akceptację warunków.

Funkcje kursu

 • Wykłady 31
 • Quizy 0
 • Trwanie Lifetime access
 • Poziom umiejętności Wszystkie poziomy
 • Język Język polski podstawa
 • Studenci 19
 • Oceny Samego siebie

Program kursu

Program kursu

Instruktor

Instruktor

  Izabela Kasperek. Autor kursów.

  1,200.00 zł