Back

Często zadawane pytania

Odpowiedzi na pytania

Zakup i płatności

Aby zakupić lekcję, konieczne jest założenie konta, wybranie kursu, opłacenie.
Po zatwierdzeniu płatności dostęp jest natychmiast przyznawany, jeśli płacisz na konto na dostęp możesz oczekiwać do chwili zaksięgowania wpłaty na koncie firmowym właściciela sklepu.

Dostęp i oddtwarzanie

Lekcje można odtwarzać na każdym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową. Jednak na urządzeniu mobilnym może być zużyty duży transfer jeśli nie korzysta się z WI-FI
Zasadniczo tak! Nie mamy nic przeciwko temu. Jednak aby nie tworzyć wielkich grup przyjaciół, ograniczyliśmy dostęp do kursu tylko do 5 odtworzeń lekcji. Proszę o tym pamiętać, lekcje jak i test można odtworzyć tylko 5 razy, potem kurs trzeba kupić jeszcze raz.
Jest taka możliwość, po zakupie proszę o meila na adres sklep@wpiedzazwami.com.pl. Lin zostanie wysłany na ten mail. Nie wolno tych lekcji umieszczać na serwisach waresowych lub udostępniać ich innym osobom.

Kontak i ograniczenia

Nie. Pytania dotyczące matury, sprawdzenia rozprawki czy inne prośby nie dotyczące sklepu będą ignorowane. Sklep jest prowadzony przez firmę. Wiemy też, że na kilka tygodni przed maturą przychodzi w ciągu godziny kilkanaście wiadomości, fizycznie nie ma siły i czasu odpowiadać. Stad taka decyzja.
Tak, proszę zakupić lekcje dotyczącą pisania rozprawki i sprawdzenia trzech rozprawek.
Jest to jedyna forma aktywnego wspomożenia kanału przez widzów i z drugiej strony dania im czegoś więcej niż na YT.
Chcemy pomóc wszystkim, odpowiedzieć na wszystkie pytania ale to jest nie możliwe, brak czasu i siły. Staramy się regularnie nagrywać odcinki i oglądając je znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.