Często zadawane pytania

Odpowiedzi na pytania

Zakup i płatności

Aby zakupić lekcję, konieczne jest założenie konta, wybranie kursu, opłacenie i wybranie.
Na dziś niestety nie ma takiej możliwości, problemem jest obecnie modyfikacja płatności pod portal. Pracujemy nad tym
Po zatwierdzeniu płatności dostęp jest natychmiast przyznawany, jeśli płacisz na konto na dostęp możesz oczekiwać do chwili zaksięgowania wpłaty na koncie firmowym właściciela sklepu.

Dostęp i oddtwarzanie

Lekcje można odtwarzać na każdym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową. Jednak na urządzeniu mobilnym może być zużyty duży transfer jeśli nie korzysta się z WI-FI
Nie chcemy byś tylko oglądał lekcje, chcemy byś przy podczas lekcji robił notatki, był aktywny. Test ma na celu weryfikację twojej wiedzy a nie tego czy obejrzałeś lekcję
To trudne pytanie, ale często pada. Zasadniczo tak! Nie mamy nic przeciwko temu. Jednak aby nie tworzyć wielkich grup przyjaciół, ograniczyliśmy dostęp do kursu tylko do 5 odtworzeń lekcji. Proszę o tym pamiętać, lekcje jak i test można odtworzyć tylko 5 razy, potem kurs trzeba kupić jeszcze raz.
Niestety nie. Zrezygnowaliśmy z tej formy. Nasze poprzednie lekcje potem znajdowaliśmy na różnych serwisach warezowych.

Kontak i ograniczenia

Nie. Pytania dotyczące matury, sprawdzenia rozprawki czy inne prośby nie dotyczące sklepu będą ignorowane. Sklep jest prowadzony przez firmę. Wiemy też, że na kilka tygodni przed maturą przychodzi w ciągu godziny kilkanaście wiadomości, fizycznie nie ma siły i czasu odpowiadać. Stad taka decyzja.
Jeśli w sklepie pojawi się taka opcja!
Jest to jedyna forma aktywnego wspomożenia kanału przez widzów i z drugiej strony dania im czegoś więcej niż na YT.
Chcemy pomóc wszystkim, odpowiedzieć na wszystkie pytania ale to jest nie możliwe, brak czasu i siły. Staramy się regularnie nagrywać odcinki i oglądając je znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.